15 березня початок прийому проектних заявок

    Громадський проект, або проект участі - це залучення громадськості до використання бюджетних коштів.  Місто Жовті Води – одне з небагатьох міст України, де запроваджено конкурс проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет».

Конкурс проводитиметься вдруге, адже у 2016 році вже 6 громадських проектів стали переможцями, їх реалізація відбудеться у 2017 році.

Подача проектів у конкурсі «Громадський бюджет – 2018»  розпочинається з 15 березня та триватиме  до 30 квітня поточного року.  

    В цьому році конкурс буде проводитися за допомогою електронної системи  «Громадський проект», яку  реалізує Всеукраїнська громадська організація «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

   З умовами та порядком  проведення конкурсу Ви можете ознайомитися  в розділах «Про проект» та «Допомога», або звернутися за допомогою до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217 , тел. 2-42-52 та 2-94- 73).

Всіх, хто не байдужий до проблем міста та має свої бачення щодо їх вирішення запрошуємо взяти участь у конкурсі «Громадський бюджет – 2018» та взяти участь у розподілі частини коштів міського бюджету.