Проекти на реалізації Детальніше
Статус:
Бюджет
1 100000 грн
Скинути
 • Освіта

  Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей На реалізації

  Ідеєю проекту є створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні : заміна меблів для учнів 1, 2 класів на більш якісні та функціональні, закупівля сучасної м’ясорубки, встановлення стелажів для зберігання та сушіння кухонного посуду з нержавійки, тощо.

  Автор проекту
  Павлина Петрівна Чаленко
  Павлина Чаленко
  бюджет 100 000 грн.
  Проголосувало 623
 • Освіта

  Облаштування Кімнати психологічного розвантаження у дошкільному закладі №4 "Калинка" На реалізації

  Створення оптимальних умов для проведення соціально-психологічних заходів, ефективного зняття психоемоційної напруги, розвантаження в спеціально відведеному і обладнаному приміщенні. Головною метою проекту є забезпечення предметно-ігровим спеціальним обладнанням Кімнати для дітей з психосоціальними проблемами розвитку.

  Автор проекту
  Світлана Василівна Кавацюк
  Світлана Кавацюк
  бюджет 100 000 грн.
  Проголосувало 622
 • Освіта

  НВК №6 «Перспектива» - соціально-культурний центр громади На реалізації

  Облаштування актової зали закладу новою музичною та мультимедійною апаратурою відкриває нові можливості для творчого розвитку учнів та вихованців НВК №6 «Перспектива», а також може бути використана для соціально-культурної та просвітницької роботи з громадою міста.

  Автор проекту
  Олена Єликсіївна Школа
  Олена Школа
  бюджет 100 000 грн.
  Проголосувало 546
 • Культура

  Мотузковий парк пригод на деревах "Супергерой" у Дитячому парку На реалізації

  Мотузковий парк пригод «Супергерой» - розважальний комплекс із різноманітними перешкодами, розміщеними на деревах на висоті 2 м від поверхні землі. Універсальна система безперервного страхування робить атракціон безпечним для відвідувачів. Пересуваючись між закріпленими на деревах платформами й долаючи на своєму шляху цікаві конкурси-перешкоди, діти та дорослі отримають безліч яскравих вражень.

  Автор проекту
  Вікторія Михайлівна Глебова
  Вікторія Глебова
  бюджет 100 000 грн.
  Проголосувало 549
 • Культура

  Library Hub: сучасний простір у Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» На реалізації

  Створення у центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» безкоштовного мультимедійного простору для зустрічей, навчання, обміну думками та ідеями. Library Hub – це окрема кімната для спільної праці, проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів для творчих, активних, креативних жовтоводців, які генерують ідеї для розвитку нашого міста.

  Автор проекту
  Катерина Миколаївна Бєлякова
  Катерина Бєлякова
  бюджет 100 000 грн.
  Проголосувало 568